znak zodiaku partnera

znak zodiaku partnera

Postautor: Kobieta » 03 lip 2011, 20:58

Czy sprawdzacie horoskop partnerski ? :)
Kobieta

Re: znak zodiaku partnera

Postautor: Regina » 07 lip 2011, 12:27

Nie, nie zwracam na to kompletnie uwagi. Nie będę przecież na starcie skreślać chłopaka tylko dlatego, że w horoskopie napisali, że Rak jest najgorszym partnerem dla mnie dopiero, jak już jestem w związku, to tak o z nudów czy tez czystej ciekawości czytam horoskopy partnerskie, a potem się z tego śmieję. Nie wierzę w to, choć niektóre rzeczy naprawdę się sprawdzają.
Regina

Postautor: Weronika » 07 lip 2011, 12:38

Zawsze zwracałam uwagę na znaki zodiaku. Ale w moim przypadku nie było to jakieś decydujące ale mimo wszystko zawsze się sprawdzało, np. Byki nie dogadają się ze strzelcem i tak też było, mój związek ze strzelcem nie przetrwał bo totalnie się różniliśmy.
Teraz jestem w związku Byk i Byk i tak jak w horoskopie tak też w rzeczywistości pasujemy do siebie pod względem emocjonalnym i pod względem ogólnie charakterów. Prowadzimy spokojne życie, ustabilizowane, w naszym związku nie ma szaleństw ale to nam akurat pasuje:)
Zawsze mnie to interesowało, czytałam różne książki na temat charakterystyki znaków zodiaku, kiedyś koleżanki nawet słuchały moich rad czy pasują do chłopaka o takim czy takim znaku:)
Ale pamiętajmy aby w naszym życiu nie przeważała astrologia, nie skreślajmy kogoś tylko i wyłącznie dlatego że w horoskopie pisało że ten związek nie ma szans. O naszym charakterze decydują też inne czynniki takie jak imię czy numerologia z daty urodzin, nie tylko znak zodiaku. Także może się okazac że nasz wybranek ma cechy barana które nam nie pasują ale uzupełnia go jego imię powiedzmy Krzysztof, dzięki którym jest dla nas odpowiednio pociągający:)
Weronika

Postautor: Wioletta » 07 lip 2011, 12:45

Mi piszą, że bez sensu i wogóle powinnam szukać innego partnera bo to totalna pomyłka (ja rak on skorpion), ale mi tak szkoda tych 12 lat udanego
małżeństwa. Jeszcze sobie to przemyśle, może rzeczywiście warto coś zmienić w życiu ;)
Wioletta

Postautor: WeraBlank » 08 kwie 2012, 17:49

Wioletta dobra jestes ;) Ja tam nawet nie wiem jaki on jest znak zodiaku :)
WeraBlank

Postautor: Marcelina » 27 kwie 2012, 18:56

Myslicia ze serio te znaki zodiaku maja taki wplyw? Moj poprzedni partner byl skorpionem i to byla masakra :)
Marcelina

Następna

Wróć do Horoskop