tabletki brązujące

tabletki brązujące

Postautor: kinga_r » 02 sie 2011, 19:59

Czy słyszałyście o tabletkach brązujących? Jak działają i jak szybko brązują?
kinga_r

Re: tabletki brązujące

Postautor: Fiona » 28 sie 2011, 9:26

Ja zażywałam kiedyś przez miesiąc Solarin (ten mocniejszy) i skóra wprawdzie sama nie zmieniła koloru ale poszłam raz czy dwa na solarium i byłam super brązowiutka. Same w sobie nie opalają ale bardzo przyspieszają opalanie na słońcu czy w solarium
Fiona

Postautor: Calineczka » 28 sie 2011, 21:17

Te preparaty zawierają hormony, moga być niebezpieczne!

oto fragment artykułu na wizażu:

Na rynkach zagranicznych pojawiają się także co pewien czas środki doustne, które mają wpływać na powstawanie opalenizny, ale które działają na układ hormonalny, zawierają bowiem różne rodzaje syntetycznych hormonów lub składniki pobudzające produkcję naturalnych hormonów. Jednym z czynników aktywujących proces melanogenezy są właśnie czynniki hormonalne, dokładnie dotyczy to działania gruczołów produkujących hormony takich jak przysadka mózgowa i gruczoły płciowe. Takie tabletki są bardzo niebezpieczne i przestrzegam przed korzystaniem z nich. Co prawda nie są one dostępne w Polsce, ale możemy się z nimi spotkać podróżując po świecie lub na stronach internetowych, gdzie można kupić niemal wszystko. Niektóre z nich to:
Canthaxanthin
Deep Tan
Melanotan
MelanX
Calineczka

Postautor: Dudka » 11 wrz 2011, 21:00

nie slyszalam o tabletkach brazujacych, tylko o tabletkach z beta karotenem przyspieszajacych opalanie czy to to samo ?
Dudka

Wróć do Opalanie