antykoncepcja

antykoncepcja

Postautor: Kasia_D » 01 lip 2011, 18:31

Jakiej Wy używacie antykoncepcji? Ja od kilku lat używam tabletek i nigdy nic mi się po nich nie działo.
Kasia_D

Re: antykoncepcja

Postautor: artemida » 29 sie 2014, 1:03

Aż dziwię się, że ten wątek umarł śmiercią naturalną i żadna z pań się w nim nie wypowiadała. Czas go odświeżyć! Aktualnie czytam artykuł o najskuteczniejszych metodach antykoncepcji i wzdycham ze smutkiem. Szkoda, że ze względów zdrowotnych nie mogę brać tabletek. Byłaby to rzeczywiście o wiele większa wygoda...jak i przyjemność w łóżku ;)
artemida

Postautor: sylwia4012 » 20 sie 2018, 8:46

Jedne kobiety będą stosowały przez całe życie środki antykoncepcyjne. Inne z kolei przez lata starają się o dziecko i tylko zabieg in vitro może im pomóc. One z pewnością będą przeciwniczkami jakichkolwiek środków antykoncepcyjnych. Także jak to mówią - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. I warto mieć to na uwadze.
sylwia4012

Postautor: samba45 » 14 wrz 2018, 21:24

Dołączam się do świadomych i zadowolonych kobiet ze stosowania doustnej antykoncepcji hormonalnej. Od ponad dwóch lat biorę belarę, tabletki dwuskładnikowe jednofazowe i jakoś szczerze już sobie życia bez nich nie wyobrażam :D mega wygoda, seks lepszy niż kiedykolwiek i te lekkie miesiączki to bajka. Jestem dużo szczęśliwszą osobą niż wcześniej, tabletki są najlepsze!
samba45

Wróć do Antykoncepcja