Głodówka

Głodówka

Postautor: Uciekinierka » 05 paź 2011, 20:31

Pojawiają się tu od czasu do czasu tematy związane z dietą, więc pozwalam sobie i ja zalożyć wątek z tym związany.Czy ktoś z was ma doświadczenia w przeprowadzaniu głodówek?
Uciekinierka

Re: Głodówka

Postautor: Maja_el » 05 paź 2011, 21:43

jak się przygotowujecie do głodówki? tak z marszu: dziś normalne jedzenie a przez najbliższe 10 dni nic?
Maja_el

Postautor: Helen » 10 lis 2011, 23:48

nigdy nie stosowalam glodowki uwazam ze to przesada
Helen

Postautor: 41miki » 20 lut 2014, 12:20

Sprawdźcie również http://www.farmfrites.pl/news.php?actio ... ce&lang=pl , gdzie znajdziecie w pełni naturalne świeże oraz mrożone produkty ziemniaczane. Bardzo dobre w smaku i ekologiczne. Polecam.
41miki

Postautor: wiki » 24 paź 2014, 1:33

Odradzam wszelkie głodówki! Jest po niej straszny efekt jo-jo! Kiedyś zafundowałam sobie głodówkę, po zakończeniu przytyłam jeszcze bardziej. Nie polecam, naprawdę. Najlepsze jest racjonalne żywienie i właśnie niezbyt restrykcyjne diety. Ja na przykład miesiąc temu skończyłam dietę 5:2 (stosuje się ją razem z suplementem 5:2 DietBooster, a o całym planie dietetycznym można przeczytać tutaj: http://dietbooster.pl/) i muszę przyznać, że efekt się utrzymuje, waga nie rośnie, a schudłam aż 6 kg przez 2,5 miesiąca. Myślę, że to naprawdę sporo, zważywszy na to, że dieta nie wymagała ode mnie wielkich poświęceń i wyrzeczeń.
wiki

Postautor: elzunia » 29 paź 2014, 14:36

Głodówka to nie dieta!!!
I nie da się normalnie i zdrowo funkcjonować zwłaszcza bez płynów!
Ja preferuję dużą ilość spożywania owoców i warzyw- to zawsze działa dobrze na metabolizm, no i oczyszcza organizm z toksyn.
Zawsze też warto spożywać soki owocowe, ale nie z kartoników tylko naturalnie wyciskane.
Zresztą dla osób odchudzających się polecam ten blog http://sklep.puregreen.pl/ekomaniak/ na którym znajdziecie wiele ciekawych porad odnośnie zdrowego stylu życia.
elzunia

Postautor: Marzanna » 15 lis 2014, 11:01

elzunia pisze:Głodówka to nie dieta!!!
I nie da się normalnie i zdrowo funkcjonować zwłaszcza bez płynów!

Zgadzam się - zamiast głodówki należy
:arrow: wybierać odpowiednie napoje
:arrow: zrezygnowac w codziennym życiu ze słodyczy i mocnych tłuszczy
:arrow: pilnować regularnych posiłków itd

Głodówką niczego się nie załatwi, poza załatwieniem organizmu
Wiosna, wiosna - cały rok w uszach mam wiosnę:)
Marzanna

Postautor: Aneciak29 » 17 lis 2014, 15:08

Na głodówkach się nie znam, ale w sumie jestem podobnego zdania co koleżanka wyżej.
Dobre nawyki, eliminacja słodyczy albo właśnie zastąpienie słodyczy słodzonych cukrem na te słodzone stewią, która jest o niebo mnie kaloryczna (zobacz tutaj), odpowiednia porcja ruchu co dnia, dbałość o małe spożycie tłuszczy (frytki odpadają) i naprawde można mieć fajną sylwetkę, zwłaszcza jak sie jest konsekwetnym.
A głodówka to wg mnie akt deperacji
Co by tu wpisać, co by tu wpisać... podpis, podpis.
No nic mi nie przychodzi do głowy:)
Aneciak29

Lokalizacja: Zlokalizowana w kraju nad Wisłą. Bo ona lubi ten kraj.

Postautor: inke » 05 kwie 2016, 12:24

Może zainteresuje was oferta cateringu dietetycznego. Możecie zajrzeć do http://foody24.pl/ , gdzie znajduje się taka oferta w Trójmieście. Według mnie bardzo fajna i wygodna sprawa na dietetyczne jedzenie. Ja często nie mam czasu na przyrządzanie dań, a tutaj mogę zamówić pyszne dania i do tego dietetyczne.
inke

Postautor: szarak » 20 kwie 2016, 9:51

Jak dla mnie głodówka to naprawdę kiepski pomysł. W życiu na coś podobnego bym się nie zdecydowała. W prawdzie słyszałam o tym, że można je stosować, ale to też nie każdy może. Głodówki działają wyniszczająco na organizm i jak dla mnie nie warto. Ja bym nie mogła. Raz przez 1,5 nie mogłam nic jeść ze względu na badania w szpitalu i to był koszmar. Ból głowy, żołądka, osłabienie. Nawet wody nie mogłam się napić bo momentalnie zwracałam. Jak dla mnie to jest gra niewarta świeczki.
szarak

Następna

Wróć do Odchudzanie i dieta