Co wy wszyscy z tymi brodami?

Co wy wszyscy z tymi brodami?

Postautor: PrrSzalona » 06 lis 2013, 11:13

Ostatnio lansowana jest w mediach jakaś taka dziwna moda na zapuszczanie brody. Bo jak facet ma brodę, to jest męski.
Jak dla mnie broda jest synonimem braku higieny, a już w ogóle nie wyobrażam sobie np. prezentera tv, który mówi do mnie z ekranu ze swoją brodą. Albo faceta pracującego w banku albo na innym poważnym stanowisku.
Zresztą mojemu mężowi kupiłam specjalną ostrzałkę do nożyków do golarek: http://www.razorpit.pl/ i jak dotąd jedyne co jesteśmy oboje w stanie tolerować to max. kilkudniowy zarost.
Czy wy też tak strasznie chcielibyście mieć brodę?
PrrSzalona

Re: Co wy wszyscy z tymi brodami?

Postautor: artemida » 28 gru 2013, 21:01

Broda to niekoniecznie synonim braku higieny. Jeżeli ktoś się myje, to zdecydowanie nie ma z tym żadnego problemu.
Aczkolwiek gdy już dochodzi do seksu, czy też choćby całowania się, to taka broda drapie i łaskocze, więc zdecydowanie wolę gdy mój facet jest ogolony.
artemida

Re: Co wy wszyscy z tymi brodami?

Postautor: sylwia4012 » 06 sie 2014, 19:55

szczerze mówiąc, to nie lubie facetów z zarostem, ogólnie z włosami gdziekolwiek. Mój chłopak kilka razy w roku korzysta z usług gabinetu kosmetycznego. Teraz mieszkamy w Łodzi i chwali depilację laserową łódź , myslę, że coraz większa liczba mężczyzn w Polsce korzysta z takich zabiegów.
sylwia4012

Wróć do Mężczyźni