Stres w życiu codziennym

Stres w życiu codziennym

Postautor: Lidka » 18 wrz 2011, 23:25

Jakie sytuacje w życiu codziennym napawają Was największym lękiem, niepokojem? Co jest najbardziej stresujące w Waszym życiu?

Jak to jest czerpać z życia pełnymi garściami? Jak to rozumiecie - czy dla Was oznacza to życie bez niepokoju, bez przejmowania się?
Lidka

Re: Stres w życiu codziennym

Postautor: ala123 » 18 lis 2012, 15:59

ja boję się tego,co dopiero będzie.często myślę jak będzie wyglądało moje życie za 10 lat,jak moi synowie poradzą sobie w tym chaotycznym życiu,co nas jeszcze spotka dobrego,a co złego,takie nudne rozważania o rzeczywistości.
ala123

Postautor: Karolina » 15 maja 2013, 9:16

Ja też boję się przyszłości. Wyczerpująca fizycznie praca, nie pewność jutra,ile jeszcze lat dam radę tak pracować, co z emerytura, której nie będzie.
Wreszcie czy moje dzieci będą wstanie mi pomóc, jeśli same będą w trudnej sytuacji, wiemy że to nie jest kraj dla młodych.
Karolina

Postautor: sylwia4012 » 25 kwie 2018, 11:42

Długotrwały stres może mieć poważne skutki, nie tylko w życiu codziennym, ale i zdrowotne. Warto z kimś porozmawiać, psycholog powinien pomóc, doradzić jak radzić sobie ze stresem. Tutaj https://psychomedic.online można porozmawiać ze specjalistą przez internet, czy zapisać się na psychoterapię - powinna pomóc ze stresem.
sylwia4012

Następna

Wróć do Optymizm