Przytulna sypialnia niskim kosztem

Przytulna sypialnia niskim kosztem

Postautor: PrrSzalona » 06 lip 2014, 19:00

Zastanawiam się nad tym, jak można wprowadzić bardziej przytulną atmosferę do sypialni niewielkim kosztem. Nie mogę w tej chwili przeprowadzić remontu, więc szukam alternatywnych rozwiązań.
Póki co znalazłam kilka ciekawych kompletów pościeli tu: http://www.dekoria.pl/offer/group/71/posciel-przescieradla-i-koldry i zmieniłam lampki na stolikach nocnych.
Macie jeszcze jakieś pomysły na niezbyt kosztowne zmiany?
PrrSzalona

Re: Przytulna sypialnia niskim kosztem

Postautor: elzunia » 24 sie 2016, 12:48

Niewielkim kosztem to zawsze właśnie jakieś dodatki można kupić, ale czasem nijak to chce pasować do naszej wizji, bo by była on pełna to potrzebne są nowe meble.U mnie tak jest, bo moje łóżko woła już o pomstę do nieba, ale jakoś ciągle za mało motywacji na remont i kupno nowego. Ostatnio zaczęłam się rozglądać za nowym łóżkiem i bardzo podobają mi się te, które ma w ofercie Fabryka Sypialni. Teraz jeszcze muszę do tego przekonać męża :D
elzunia

Postautor: inke » 15 wrz 2016, 11:04

W sypialni chyba najważniejszy jest materac, który zapewni wygodny sen. Warto sprawdzić te materace 140x200. Myślę, że dostępna u nich oferta jest godna polecenia, wysokiej jakości materace w atrakcyjnych cenach.
inke

Postautor: ant » 26 paź 2016, 11:28

Do sypialni marzą mi się przytulne i wygodne meble, tak samo jak nowoczesne meble do salonu . Cena tutaj akurat nie gra roli. Nie oszukujmy się, ale dobrej jakości po taniości nie dostaniemy
Łap życie
ant

Postautor: sylwia4012 » 23 lis 2016, 13:15

No meble to podstawa. Zwłaszcza wygodne łóżko. Bardzo fajne meble w Pw Patryk można znaleźć https://www.pwpatryk.pl/. W zasadzie do każdego pomieszczenia, ale do sypialni również. Najbardziej w sypialni podobają mi się łóżka tapicerowane. Z wysokim zagłówkiem to w ogóle bajka. Są bardzo eleganckie i stylowe.
sylwia4012

Postautor: Janinna » 29 paź 2017, 8:25

Zastanówmy się co w sypialni jest najważniejsze? Odpowiedź powinna brzmieć - materac. Od tego jak wygodny będziemy materac zależeć będzie komfort naszego snu, a od tego nasze codzienne funkcjonowanie, chyba warto więc kupić coś wygodnego i się wysypiać prawda? Odsyłam do Sembella która w ofercie ma duże ilości materacy najwyższej klasy do wyboru, szczególnie lateksowe - http://sembella.pl/produkty/materace/lateksowe/ moim zdaniem są to najwygodniejsze materace jakie obecnie można kupić, chociaż wiele osób lubi normalne sprężynówki.
Janinna

Wróć do Jak mieszkać?