Kolor ścian

Re: Kolor ścian

Postautor: Honey » 03 paź 2017, 12:55

Kolorystykę ścian w salonie przełamałam w taki sposób, że na jednej z nich położyłam tapetę zmywalną. Muszę przyznać, że jest w czym wybierać jeśli chodzi o kolory i wzory. Szczególnie tapety dostępne tutaj, przypadły mi do gustu, i cechują się wysoką jakością i trwałością. Czy to przedpokój czy kuchnia, to nie ma znaczenia, gdyż w każdym z tych pomieszczeń sprawdzą się równie dobrze. Pozostaje tylko wybór, który wzorek lub kolor nam pasuje. ;)
Honey

Postautor: ant » 06 lut 2018, 20:24

nie zdecydowałabym się na tapetę do łazienki, nie mam zaufania. w końcu to klej i papier. mąż znalazł farbę od duluxa która dobrze znosi wilgość, taką specjalną do kuchni i łazienek. wybrałam dwa pasujące odcienie błekitu i zrobiliśmy dwa pasy poprzeczne, na dole ciemniejszy a u góry jaśniejszy. na podłodze mamy kremowe płytki. pasuje to do siebie, jest jasno, czuć przestrzeń i powiew świeżości
Łap życie
ant

Postautor: klejnot » 14 mar 2018, 15:11

Niezależnie od tego jaki kolor ścian wybierzemy to fototapety zawsze bedą pasować, bo możemy dowolnie wybrać ich kolorystkę. I tak fototapety do salonu z tego sklepu wydają się świetną ofertą.
klejnot

Poprzednia

Wróć do Jak mieszkać?