łóżko

Re: łóżko

Postautor: kropeczka » 14 gru 2016, 11:06

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat materacy sprężynowych, to możecie zajrzeć tutaj - materac sprężynowy. Naprawdę bardzo ciekawy blog, na którym znajdziecie wszelkiego rodzaju informacje dotyczące materacy.
kropeczka

Postautor: elzunia » 10 kwie 2017, 13:22

witajcie! ja bym zastanowiła się czy najlepszym rozwiązaniem nie byłyby materace antyalergiczne są bardzo dobre jesli chodzi o dziecko jak i o dorosłego , a jeśli chodzi o twardośc to wiadomo jeśli lubisz spac na twardym to wez twardy a jesli nie to wybierz taki serdnio miekki . pamiętaj też że twardośc zależna jest od Twojej wagi :)
elzunia

Postautor: Janinna » 11 paź 2017, 13:05

Skinny pisze:gdzie dostanę jakieś fajne łóżko, nie wiem w jakim stylu itd. Możecie mi jakoś pomóc ?

A skąd jesteś i ile chcesz wydać? Wiele osób pisze o materacach, które faktycznie są ważne, ale istotne jest również wybranie mebli z odpowiednich materiałów. Ostatnio galerii wnętrz we Wrocławiu oglądaliśmy eco sypialnie, które robiły na nas naprawdę ogromne pozytywne wrażenie. Wiele osób nie zauważa, że wybór mebli na rynku jest ogromny i fajnie odwiedzić takie centra jak te we Wrocławiu, żeby móc wszystko porównać.
Janinna

Poprzednia

Wróć do Meble do wnętrz