Meble według własnego projektu

Meble według własnego projektu

Postautor: PrrSzalona » 13 lip 2014, 11:22

Wykonywaliście kiedyś jakieś meble albo inne projekty według własnego pomysłu?
Jest taka hurtownia Stolarz w Opolu i mają tam płyty meblowe oraz sporo innych akcesoriów przydatnych przy tworzeniu mebli itp.
I tak trochę mnie natchnęło, bo widzę, że obsługują też klientów indywidualnych, żeby zmontować wreszcie moją wymarzoną garderobę.
Podpowiedzcie, czy trudno jest coś takiego zrealizować?
Na etapie pomysłów i planów wszystko wygląda idealnie, ale boję się tego co może wyjść później. Podzielcie się waszymi doświadczeniami.
PrrSzalona

Re: Meble według własnego projektu

Postautor: sylwia4012 » 24 paź 2016, 9:28

Ja bym raczej nie zdecydowała się na takie rozwiązania. Jesteś pewna, że to co sobie wymarzysz będzie faktycznie funkcjonalne i ładne? Często nasze wyobrażenie nie pokrywają się z tym co jest możliwe do realizacji. Ja bym raczej stawiała na gotowe rozwiązania - można kupić całe zestawy mebli - np. stół z krzesłami o takie jak tutaj http://www.meble-lider.pl/pl/c/Stol-8-krzesel/151 lub zestawy mebli wypoczynkowych i masz fajną bazę do tego by ładnie zaaranżować swoje wnętrza. No i nie wspomnę o cenie - bo takie meble na zamówienie kosztują dużo więcej niż te gotowe. I nigdy nie masz pewności co dostaniesz.
sylwia4012

Wróć do Meble do wnętrz