meble do gabinetu

meble do gabinetu

Postautor: elzunia » 13 kwie 2017, 17:20

Witajcie! szukam fajnych mebli do mojego gabinetu . Chcę aby gabinet jak i poczekalnia były w nowoczesnym stylu i nie bardzo wiem skad zamówić mebelki:) Polecicie mi może gdzie kupic mebelki ? Znalazłam cos takiego Klieber i wydaja się być bardzo fajne i świetnie wykonane. wygląd także taki nowoczesny pasuje do gabinetu. Co radzicie ?
elzunia

Re: meble do gabinetu

Postautor: sylwia4012 » 28 sie 2017, 8:40

Zrób na zamówienie. Jeśli zależy Ci na trwałości i estetyce wykonania, to meble zrobione na wymiar będą dużo lepszą opcją. Popatrz sobie na strony www firm, które takie meble robią. Szaf-Mix ma na przykład ciekawą ofertę. Myślę, że najlepiej zadzwonić, porozmawiać i sprawdzić co oferują.
sylwia4012

Re: meble do gabinetu

Postautor: kropeczka » 31 sie 2018, 16:35

Mi sie podoba bardzo to co proponuja tutaj https://czerwonamaszyna.pl/blog/nowosci-andtradition/ meble wg oryginalnych projektów złotej ery architektury XX wieku i całkiem nowe, świeże propozycje spod ręki światowej sławy projektantów. &tradition łączy tradycje z nowoczesnością stosując stare rzemieślnicze technologie produkcji i najwyższej jakości materiały z zaskakująco nowoczesnym podejściem do istoty przedmiotu.
kropeczka

Wróć do Luksus w mieszkaniu