Wydepilować się laserowo?

Wydepilować się laserowo?

Postautor: Marzanna » 11 paź 2017, 9:26

Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
Czytałam tutaj http://www.esteti-med.pl/zabiegi/depilacja-laserowa/ jak wygląda taka depilacja laserowa bikini.
Może to jest coś, co warto wziąć pod uwagę? Podobno efekty są już na stałe...
Zastanawiam się jednak czy w praktyce też to tak wygląda.
Ostatecznie jakby się chciało wydepilować całe ciało, to jednak koszt wcale nie będzie taki mały.
Dlatego zastanawiam się nad skutecznością.
Wiosna, wiosna - cały rok w uszach mam wiosnę:)
Marzanna

Re: Wydepilować się laserowo?

Postautor: samba45 » 09 sty 2018, 18:12

Pewnie że są takie efekty! potwierdzam na własnej skórze :) po co od razu całe ciało... można wszystko powoli przecież, w tym roku to, potem to...zrezygnować z jakiejś przyjemności, ja na przykład nie chodziłam na piątkowe szaleństwa zakupowe jakiś czas i na zabieg udało się odłożyć :) Najpierw bikini, potem wąsik i pachy, szykuję się jeszcze na nogi. Jak szukacie sprawdzonego miejsca w okolicach Warszawy to z wszystkich miejsc które sprawdziłam najlepsze ceny przy wysokiej klasy laserze znalazłam w CM Arnica w Starych Babicach. Naprawdę nie mają konkurencji moim zdaniem. Do tego personel super :)
samba45

Postautor: BasiaSt » 22 lut 2018, 3:05

Też potwierdzam, że depilacja laserowa jest najskuteczniejsza. Tylko pamiętaj, żeby wybrać dobry gabinet. Na portalu Moment.pl znajdziesz polecany gabinet w swoim mieście. Możesz też od razu zapisać się na zabieg.
BasiaSt

Postautor: klejnot » 16 kwie 2018, 8:26

Ja najbardziej, depilacja laserowa to dobry pomysł. Ja korzystałam z usług w Toruniu (http://endomed.net.pl/depilacja-laserowa/), gdzie dysponują medycznym laserem diodowym, którego użycie pozwala na zupełne pozbycie się włosków w bezpieczny i bezbolesny sposób. ;)
klejnot

Wróć do Zdrowie kobiety