Tradycyjna zupa czy zupa krem?

Tradycyjna zupa czy zupa krem?

Postautor: ant » 31 sty 2015, 12:21

Jak wolicie gotować? Zostawiacie pływające warzywa czy je miksujecie? Co ma większą wartość odżywczą?
Łap życie
ant

Re: Tradycyjna zupa czy zupa krem?

Postautor: cafea » 31 sty 2015, 18:20

nie robi to dla mnie różnicy. Zależy tak naprawdę jakie danie chcę zrobić. A że w kuchni mogę odkryć swoje umiejętności to robię często tak by było eksperymentalnie
cafea

Postautor: samba45 » 31 sty 2015, 23:52

ja od jakiegoś czasu jestem fanką zup kremów. mama moja nigdy takich nie robiła, teraz też ich nie uważa za smaczne ale moim zdaniem to bardzo delikatna i sycąca forma dania :) mój faworyt to brokułowa z tego przepisu http://przepisy.ancymonki.pl/zielona-zupa-krem-z-brokulow/ ale robię i dyniową, cebulową, nawet ostatnio szpinakową :)
samba45

Postautor: nazdrowie » 03 lut 2016, 17:56

Lubię i jedne i drugie. Wszystko zależy od tego, jak są przyrządzone.
Chociaż szczerze mówiąc, sama dosyć rzadko mam czas na gotowanie. Ale w dzisiejszych czasach nawet to to nie problem. Zawsze można się wspierać gotowcami, takimi jak zupa profi. Bardzo wygodna opcja, bo to zupa w płynie, więc wystarczy ją tylko podgrzać. Smakuje też jak domowa, więc wydaje mi się, że to bardzo dobre rozwiązanie dla zabieganych.
nazdrowie

Wróć do Przepisy kulinarne