Czy da się pogodzić pracę z wychowaniem dziecka?

Czy da się pogodzić pracę z wychowaniem dziecka?

Postautor: BasiaSt » 07 paź 2013, 4:34

Bardzo spodobała mi się niedawno obejrzana reklama proszku do prania z TATUSIEM w roli główniej. Mam więc pytanie jak godzicie wychowanie dzieci z pracą? Mam też do przeczytania ciekawy artykuł Czy da się pogodzić pracę z wychowaniem dziecka?
BasiaSt

Re: Czy da się pogodzić pracę z wychowaniem dziecka?

Postautor: Marzanna » 11 paź 2013, 18:28

da się, tylko trzeba chcieć, to co
Wiosna, wiosna - cały rok w uszach mam wiosnę:)
Marzanna

Postautor: 41miki » 29 cze 2016, 9:21

Jasne, że tak. Prowadzę firmę i ma to sporo plusów. Obecnie chcę założyć maleństwu konto banowe. Będzie miało pieniądze na start w przyszłości. A słyszałam, że firma ta jest solidna i ma super podejście do klienta. Szukają dobrego i korzystnego wyjścia. Porównują opłaty i prowizje w poszczególnych bankach i dążą do znalezienia odpowiedniego konta dla danego klienta.
41miki

Postautor: kropeczka » 06 lip 2018, 9:19

Pewnie że się da można jeszcze dodatkowo przecież pracowac w domu inwestowanie nadwyżek finansowych to też jakies rozwiazanie, można je np inwestować w obligacje a zyski odkładać dla dziecka na lepszy start w przyszłości. MOżliwości jest wiele wszystko zależy od organizacji czasu.
kropeczka

Postautor: szarak » 16 lip 2018, 12:25

Co to w ogóle za pytanie? Wiele rodzin czy nawet samotnych rodziców tak żyje i dają radę.
szarak

Postautor: elzunia » 20 lip 2018, 12:24

Zależy jaka to praca ja w okesie kiedy siedziałm z dzieckiem bylam ambasadorką marki Tiande , świetne kosmetyki więc nie było trudno je sprzedac jeżłi chcesz spróbowac wystarczy zalogowac się na ich stronie sczegóły masz tutaj https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/pl/blog
ale to same plusy
- darmową rejestrację i brak obowiązku wykupienia tzw. pakietu startowego,
- kupujesz taniej kosmetyki dla siebie i rodziny (zniżka - 35% od cen katalogowych),
- możliwość budowania grupy sprzedażowej poprzez podpisywanie pod siebie konsultantów
- dostęp do szkoleń on-line na temat kosmetyków i marketingu,
więc zarabiasz i rozwijasz się do tego
elzunia

Wróć do Rodzina