Strój do teatru

Strój do teatru

Postautor: MaYa » 27 lis 2011, 17:44

Bardzo lubię chodzić do teatru. Moim zdaniem swoim strojem okazujemy szacunek aktorowi. To jednak eleganckie miejsce a przynajmniej takim powinno być. Nie ubranie lecz sztuka powinna być najważniejsza ktoś by powiedział. Ale ono też jest ważne. Swojego czasu będąc w Teatrze przyszla para on w dżinsach, adidasach i dużej szarej bluzie gapa z kapturem ona w bojowkach i t-shircie. Czy to wypada ? Według mnie nie. A według Was ?
Załączniki
theatre.jpg
theatre.jpg (46.37 KiB) Przeglądany 1574 razy
MaYa

Re: Strój do teatru

Postautor: Edzia Fredzia » 27 lis 2011, 18:08

O niee za jeansy i bluze najchętniej bym wywaliła z teatru... też uwielbiam chadzać do teatru i staram się zawsze ładnie ubrać ale też bez przesady. Wsztystko ma swój umiar , elegancja też. Nie raz zdarzyło mi się zauważyć kobitkę tak wystrojoną jak na bal u prezydenta. A teraz jednak ludzie ubierają sie bardziej na luzie do teatru, im częściej chodze tym bardziej to zauważam..ja źle bym sie czuła poprostu gdybym była zbyt elegancko wystrojona..
Edzia Fredzia

Postautor: Kobieta » 27 lis 2011, 18:10

Mała czarna zawsze będzie na miejscu :) na przykład taka jak na zdjeciu
Załączniki
blackdress.jpg
blackdress.jpg (79.41 KiB) Przeglądany 1571 razy
Kobieta

Postautor: Maja_el » 01 kwie 2012, 22:08

Zgadzam się, że strój jest szacunkiem okazanym aktorowi i że jest to miejsce wydarzenia kulturalnego i należy wykazać się kulturą wyrażoną chociażby w formie stroju. Jak dla mnie też dzinsy odpadają. A już szerokie sportowe bluzy - to dobre do parku a nie do teatru...

Sukienka koronkowa, klasyczna mala czarna jest jak najbardziej na miejscu
Maja_el

Postautor: HannaHippie » 08 kwie 2012, 17:20

biala koszula to podstawa :)
HannaHippie

Postautor: PrrSzalona » 11 gru 2013, 10:51

Ciekawe jest to, że w teatrze każdy może poczuć się trochę jak snob :)
A tak serio - wiadomo - w teatrze itp obowiązuje jakiś dress code, więc trzeba się dostosować, ale myślę, że można sobie pozwolić na odrobinę luzu.
Wybrałabym na przykład coś stąd: http://allani.pl/wyszukaj/monnari - czarna kiecka plus nietypowe dodatki i mamy przyzwoity "set" :)
PrrSzalona

Wróć do Savoir vivre