Pozew zbiorowy Kredyt Bank - BZ WBK

www.prawnik.radom.pl

Pozew zbiorowy Kredyt Bank - BZ WBK

Postautor: klejnot » 02 gru 2016, 11:06

Wszystkich, którzy czują się pokrzywdzeni przez Bank WBK przy przeliczeniu wysokości rat kredytów we frankach prosimy o dołączenie do pozwu zbiorowego, który w niedługim czasie zostanie wystosowany w tej sprawie. Szczegóły na http://pozewgrupowybzwbk.dt.com.pl/
klejnot

Re: Pozew zbiorowy Kredyt Bank - BZ WBK

Postautor: kropeczka » 28 lut 2017, 11:47

Super, że [pojawiają się różne alternatywy pomocy dla frankowiczów. Mnie akurat ten problem dotyczy bezpośrednio i z każdym dniem mam już coraz bardziej dość. Ostatnio znajomy dał mi namiar na Kancelarię Lex, która pomaga w takich kwestiach jak przeliczenie kwoty kredytu po kursie z dnia uruchomienia czy daje gwarancję możliwości dalszej spłaty kredytu w kolejnych latach. Zostawiam kontakt do Pana Pawła Handke p.handke@kancelaria-lex.org tel: 728 288 596. Warto się z nim skontaktować :)
kropeczka

Re: Pozew zbiorowy Kredyt Bank - BZ WBK

Postautor: 41miki » 08 mar 2017, 14:36

Uważam, że jeśli chodzi o wybór kredytów, to zawsze warto zajrzeć na taki portal jak ten - bnp kredyt. Można tam znaleźć opinie i porady odnośnie kredytów, które przy wyborze kredytu zawsze mogą się przydać.
41miki

Wróć do Porady prawne - Kancelaria Radcy Prawnego Zofia Pajda